Hakkımızda

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San. ve Tic. A.Ş. 

 • Yerli üretim olan İnter marka mali onaylı POS Yazarkasaların, İscale marka Terazi, İprinter marka yazıcı ve benzeri yazarkasa çevre ürünlerinin Satış ve Pazarlama hizmetlerini gerçekleştirmekte, aynı zamanda Epson, Citizen gibi markaların distribütörlüğünü de yaparak yurt içi ve yurt dışı şirketlerin çeşitli elektronik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 • 1995 yılında kurulan İnterpos A.Ş., İntrade Elektronik ve Bilgisayar A.Ş., Inter HK Ltd. ve Euroasia Mühendislik grup şirketleri ile birlikte, mühendis ağırlıklı deneyimli kadrosuyla Türkiye ve Uzakdoğu’nun önde gelen Elektronik Komponent distribütör firmasıdır. Grup şirketlerimiz lojistik olarak FOB, CIF ve EXWORKS yükleme olanakları ile müşterilerimize her türlü yükleme seçeneğini sunmaktadır.

 • Firmamız, OEM elektronik üretim yapan yerli-yabancı firmalara kaliteli ürün, hızlı tedarik ve rekabetçi fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

 • Komponent departmanı olarak, kablosuz iletişim, otomotiv, aydınlatma, beyaz eşya, savunma sanayi, sağlık, güvenlik, sayaç, araç takip, otomasyon, terazi, ups, akaryakıt, telekom ve intercom, hizmet vermekte olduğumuz başlıca sektörlerdendir.

 • Sektöre girdiğimizden bu yana kazanmış olduğumuz bilgi birikimi ve dünya teknolojilerinin yakından takip edilmesiyle oluşan geniş vizyonumuzla, müsterilerimizin en uygun çözümü bulmasında ve Türkiye Elektronik Sanayisi’nin gelişmesinde rolümüz büyüktür.

 • Biwin SSD (Katı Hal Diskleri) Cebit Eurasia fuarında ilk kez sergilenmiş olup, başta Biyometri olmak üzere, Wifi, Bluetooth, Zigbee Modules, SDIO, ARM Boards ve Sensörkonularında yeni ürün ve markaları duyurmaktayız.

Mutlu Müşterilerimiz

 • "İnterpos yazarkasadan hem proğramsal hem de sağladıkları teknik destek açısından hiçbir sıkıntımızolmadı."

  Sezgin Öztemiz Makro AVM
 • "İnterpos'u diğer yazarkasa sistemlerinden daha pratik ve kullanışlı olmasından dolayı tercih ettik."

  Ahmet Avcı Marka AVM
 • "İnterpos'un sağladığı hizmet sayesinde müşterilerimiz ile ilgili gereken tüm bilgileri takip edebiliyoruz."

  Süleyman Aygün Aygünler AVM
 • "İnterpos'u seçmemizdeki en önemli etken satış sonrası sağlanan destek oldu."

  Fikri Eren Şaypa Alışveriş Merkezi
 • "İnterpos'u ilk incelediğimizde kasalarının ne kadar kaliteli olduğunu fark ettik."

  Mahmut Kara Çağrı Marketleri
 • "İnterpos'un en çok beğendiğimiz yönü, satış sonrası servis ve bakım hizmetleridir."

  Selamet Aygün Grup Hatipoğlu Ceo

Dünden Bugüne Şirketimiz

21 yıllık kalite tesadüf olamaz...

İNTER markalı pos  yazarkasaların satış , servis  ve mali onaylı ön ofis yazılımı  faliyetlerini gerçekleştirmek aynı zamanda ülkemizde üretim yapan elektronik firmalarına  yedek parça  tedariği sağlamak üzere kuruldu.

Gelir idaresi başkanlığı maliye bakanlığından ilk onay alınan inter marka inpos2000 model pos yazarkasanın satışına başlandı.

Gelir idaresi başkanlığı maliye bakanlığından  hybrid yazıcılı fiş/fat bir  arada kesen  inter marka Mpos 2001 model pos yazarkasanın satışına başlandı.

Mali onaylı kasa yazılımı yapmanın yanında, yine kendi bünyesinde Tripos adlı sadece inter Mpos 2001 pos yazarkasa ile haberleşen windows tabanlı promosyon programının geliştirilmesi tamamlanarak satışına başlandı.

YTL. Geçişi ile birlikte Elektronik kayıt üniteli ve termal fiş yazıcılı MPOS 2001N modelin satışına başlandı.

Perakende sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda sadece fiş kesmek üzere geliştirilmiş olan mali onaylı IPOS – pos yazarkasa satılmaya başlandı.

Windos ön ofis’e sahip SQL veri tabanı ile haberleşme sağlayan IPOS I1001 model pos yazarkasanın onayı alındı. Satışına başlandı.

Yeni Nesil ÖKC onay süreçleri ve AR-GE çalışmaları devam ediyor.

Bilgisayar tabanlı yazarkasaların değişimi, 466 nolu GİB tebliğ ile 2017 yılına kadar ciro bağımsız olarak ertelendi. Bu gelişmeler ışığında POS yazarkasanın yanısıra yazarkasaPOS onay süreçlerine de hız verildi.