Kalite Politikası

İnterpos A.Ş. olarak öncelik güvenilir ürünler üretmek ve tedarik etmek kuralı ile  vizyonumuz doğrultusunda, en gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

 • Kalite yönetim sistemimiz, ISO standardları gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmiş ve sürekli iyileştirilme çalışmaları ile desteklenmektedir.

• “Toplam Kalite” felsefesini esas alarak, takım ruhuyla şirket ve depaartmanlar olarak hedeflerimize ulaşılmak üzere çalışıyoruz.

• İş süreçlerimizi değerlendirme sürecinde, öncelikle iç denetleme ve değerlendirme süreci ile gözden geçirip performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımlar belirlemekteyiz. 

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin en üst  düzeye çıkararak uluslararası rekabet edebilecek seviyeye yükseltilyoruz.

• Eğitimlerle yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirilmesinin yanı sıra, teknik ve davranışsal yetkinliklerin de geliştirilmesini sağlamaktayız.

Çevre dostu teknolojimiz, çalışan dostu İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerimiz ile sektörümüzde kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.